Zespół

logo gif_copyPięciu facetów tworzących zespół, to ludzie, którzy oprócz przygotowania i wykształcenia muzycznego, posiadają przede wszystkim duże doświadczenie w branży, sięgające w sumie… kilkudziesięciu lat. To fakt!


Wszystko to gwarantuje dobry warsztat i co za tym idzie – poprawność wykonawczą granej przez siebie muzyki.


Repertuar zespołów często wynika z osobistych preferencji muzycznych poszczególnych ich członków, mimo, że to rynek dyktuje pewne trendy. Neuma Band od lat preferuje tzw. „ever greeny” z każdego okresu, będąc jednocześnie w zgodzie z aktualnymi wymogami odbiorców i ze swoimi upodobaniami.


Większość członków zespołu w swojej karierze grała w różnych formacjach, uprawiających różne style muzyczne, czasami jakże odmienne. Tworzą one wachlarz od folka do ciężkiego rocka :-) . Niektórzy mają na swoim koncie udział w zamkniętych imprezach kameralnych, wojaże muzyczne po świecie w najdalsze jego egzotyczne zakątki, jak i w dużych koncertach, uczestnicząc w wielkich formach wokalno-instrumentalnych z udziałem chórów i orkiestr symfonicznych.

Reasumując – Neuma Band gra muzykę w 100% na żywo, ku uciesze odbiorców, czerpiąc z tego dużo satysfakcji dla siebie, a jego repertuar obejmuje praktycznie wszystkie style muzyki tanecznej i nie tylko…


Zespół tworzą:


  • Adam - śpiew, gitary, keyboard
  • Boguś - instrumenty klawiszowe, śpiew
  • Krzysztof - śpiew, gitary: basowa, klasyczna, akustyczna
  • Rysiek - perkusja
  • Tomasz - gitara solowa